UNIT MANAGER

Sc.ApciesProd-Com

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consultanta privind programele de investitii
- planificare in vederea indeplinirii propriilor obiective in vanzari si castiguri financiare
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti

CERINTE

- studii superioare/medii
- interes real manifestat pentru domeniul financiar-bancar
- experienta in vanzari de produse bancare/asigurari constitue un avantaj
- orientare catre client, atitudine pro-activ?
- spirit de echipa
- abilitati de comunicare
- dorinta de invatare si dezvoltare profesionala
- capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
- dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor
- cunostinte operare PC (Word , Excel)

BENEFICII OFERITE

- program de lucru flexibil
- posibilitatea de a lucra part time/ full time
- lucrul in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste
- realizarea unei cariere in domeniul financiar-bancar
- castiguri foarte atractive si motivante, functie de performante
- programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala
-traininguri si excursii gratuite oferite de companie
-plan de cariera si posibilitate reala de promovare

Ne conducem dupa urmatorul motto: \\\\\\\\\\\\\\\"Asigurarea de partea TA!\\\\\\\\\\\\\\\", iar strategia noastra este sa punem intotdeauna clientul pe primul loc, sa ii oferim cele mai bune produse si servicii in orice moment.
De cand am intrat pe piata si pana in prezent, seriozitatea si profesionalismul care ne caracterizeaza au determinat un numar de peste 1.500.000 de clienti sa opteze pentru produsele noastre.
Datorita faptului ca pentru noi clientii sunt pe primul loc dorim sa le oferim acestora in continuare serviciile cele mai bune. Acest lucru nu il putem realiza decat daca echipa noastra este formata din adevarati profesionisti,retribuiti ca atare.