QUALITY ENGINEER

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veti asigura conceptele de calitate pentru productia existenta, veti introduce si supraveghea procesele de calitate, veti realiza ghidarea prin locurile de productie si veti dezvolta continuu sistemul de managementul calitatii.
Veti mentine o buna comunicare atat in interiorul companiei cat si cu partenerii externi, asigurand un numar cat mai scazut de reclamatii.

CERINTE

Aveti studii superioare in domeniul tehnic ( cursuri de specialitate in domeniul asigurarii calitatii) si aveti cunostinte de limba engleza. Aveti o experienta de 1-2 pe un post similar, de preferat in domeniul automotiv.
Experienta in coordonarea unei echipe constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- munca intr-o companie multinationala
- posibilitate de dezvoltare a carierei
- mediu de lucru atractiv si dinamic

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management – www.eurotriade.com .
Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, producator de componente auto, de talie internationala, firma Delphi.