Profesoara limba engleza Botosani

International English School

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post part-time de trainer LIMBA ENGLEZA in orasul BOTOSANI, in cadrul scolii noastre. Orele au loc la sediul firmelor cu care scoala noastra incheie contracte.

Este necesara o buna/foarte buna cunoastere a limbii engleze. Asiguram materiale predare si training.

Pentru a aplica puteti trimite direct CV la adresa de e-mail: office@cursuriengleza.ro, in atentia Alina Firut.

CERINTE

-studenta/ masteranda/ absolventa LIMBA ENGLEZA, cu un program flexibil, care sa permita sustinerea orelor
-studii de specialitate LIMBA ENGLEZA
-foarte buna cunoastere a LIMBII ENGLEZE
-personalitate placuta si comunicativa
-capacitate buna de comunicare in LIMBA ENGLEZA
-dorinta de munca, seriozitate si spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

-contract pe perioada fiecarui curs
-decont telefon si transport pentru orele sustinute la sediul firmelor partenere
-remuneratie in functie de nr de ore predate lunar si bonusuri suplimentare pentru atingerea obiectivelor de curs.

ATENTIE - nu vor fi luate in consideratie persoanele care nu au studii de specialitate sau care nu pot dovedi prin diplome si certificate cunoasterea limbii engleze.

International English School Romania organizeaza cursuri intensive de limbi straine pentru companii in toate judetele tarii.