MANAGER RESURSE UMANE

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea si selectia angajatilor; realizarea planului de dezvoltarea a organizatiei de la 0 la 2000 de angajati in urmatorii patru ani.
Definirea, impreuna cu colegii de la alte filiale, a procedurilor si politicilor de personal: compensatii si beneficii, program de lucru, durata si rotatia schimburilor, dezvoltarea si implicarea angajatilor, comunicarea in organizatie etc.
Elaborarea fiselor de post si a organigramei ;
Definirea planului de training pentru fiecare categorie de personal si implementarea acestuia;
Aplicarea normelor organizatiei in ceea ce priveste selectia, integrarea si dezvoltarea angajatilor;
Comunicarea periodica a modului de desfasurare a activitatii si a rezultatelor obtinute;
Asigurarea unui mediu de lucru sigur prin afilierea la procedurile de securitate si sanatate in munca, utilizate de organizatie;
Atingerea standarului ISO 14 001

CERINTE

Aveti experienta relevanta in domeniul resurselor umane.
Ati ocupat o pozitie similara, de preferinta intr-o firma mare.
Vorbiti fluent limba engleza si cunoasteti foarte bine legislatia din domeniu.
Dati dovada de foarte bune abilitati de comunicare si de un mod proactiv de abordare a problemelor.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o companie internationala de renume;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere atat in Romania cat si in strainatate;
- Coaching permanent.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.