INGINER TEHNOLOG CONFECTII TRICOTAJE

SC LA FAMILLE SARL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaza toate activitatile tehnice ale sectiei;
-stabileste masuri adecvate pentru indeplinirea obligatiilor contractuale esalonate saptamanal, lunar, trimestrial, semestrial sau anual;
-imbunatateste si propune noi metode de lucru ;
-asigura respectarea procesului tehnologic si asigura concordanta cu normele si conditiile de calitate stabilite;
- verifica intreaga documentatie necesara procesului de productie (tipare, fise dimensiuni, procese tehnologice, norme);
-participa la realizarea seriei 0 in departamentul tehnic-creatie;
-urmareste modul in care se respecta disciplina tehnologica si obtinerea unor produse cu un inalt grad de calitate si fiabilitate;
-rezolva cerintele din sectia de productie ,in timp util, legate de tipare, indicatii neconcordante in procesul tehnologic, norme.

CERINTE

 Cunoştinţe necesare:
a) specifice domeniului de lucru:
- de tehnologia confectionarii tricoturilor ;
- de functionare a utilajelor si echipamentelor din dotare;
- abilitati tehnice si de normare;
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Se negociaza la interviu in functie de experienta in domeniu

DESCRIEREA FIRMEI

Fabrica de tricotaje