ELECTROMECANIC

Supermag Imperial

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Depanarea, intretinerea si servisarea echipamentelor mecanice
- Montaj, instalare, punere in functiune, instruire operatori
- Constatarea, verificarea si repararea defectiunilor de natura mecanica , electrica si electronica aparute
- Informeaza Responsabilul de Atelier Service despre toate problemele de ordin tehnic aparute si propune solutii de rezolvare a acestora
- Propune solutii pentru imbunatatirea activitatii in cadrul atelierului sau in cadrul activitatii de service

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Experienta in domeniu
- Bune cunostinte de mecanica, electrica si electrotehnica
- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Muncitor, capacitate de efort fizic
- Spirit practic dezvoltat
- Persoana dinamic
- Capacitatea de a evalua si a lua decizii prompte

BENEFICII OFERITE

SE OFER¿¿:
- Mediu de lucru dinamic ¿¿i competitiv
- Se ofer¿¿ salariu motivant ¿¿i bonusuri ¿¿n func¿¿ie de rentabilitate

Lider la nivel national pe piata anvelopelor, cu potential puternic, in curs de dezvoltare si extindere continua.