DIRECTOR COMERCIAL

Supermag Imperial

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducrea, coordonarea, organizarea si supravegherea activitatii pentru atingerea obiectivelor trasate de companie
- Mentine legatua cu clientii pe toate problemele specifice si raporteaza conducerii
- Propunerea de politici comerciale cu caracter local
- Comunicarea permanenta cu departamentele comercial si distributie

CERINTE

- Foarte bun in domeniul sau
- Studii superioare tehnice sau economice
- Experienta intr-o pozitie similara
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- Foarte bune abilitati de planificare si organizare
- Capacitatea de a elabora si implementa strategii de vanzare, stabilirea obiectivelor de vanzare si a resurselor necesare atingerii acestora
- Abilitati foarte bune de organizare, planificare si control, cu capacitate de incadrare in termene
- Abilitati de coordonare echipe
- Cunostinte operare calculator

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic si competitiv
- Se ofera salariu motivant si bonusuri ¿¿n functie de rentabilitate

Lider la nivel national pe piata anvelopelor, cu potential puternic, in curs de dezvoltare si extindere continua.