Asistent manager (Part time 2 ore/zi)

PAG Models

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deruleaza activitati de promovare ale agentiei online: site, blog (mentenanta si actulizare informatii); social media (facebook,);
- Primeste si transmite e-mailuri, mesaje si apeluri, asigura o buna comunicare cu partenerii.
- Contactarea de noi parteneri si obtinerea de noi contracte;
- Participa la conceperea si implementarea evenimentelor organizate de agentie;
- Pastreaza confidentialitatea datelor si informatiilor la care are acces;

CERINTE

Candidat ideal:
- Atitudine pozitiva, cu spirit de initiativa si cu simt al responsabilitatii crescut;
- Perseverent, creativ, organizat, spirit de echipa;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Atentie la detalii, acuratete si capacitate sporita de organizare a activitatii si de multi-tasking;
- Persoană cu simt estetic, originală şi creativă;
- O capacitate mare de adaptare la cerinţe noi şi învăţare;
- Experienţă în domenii care au presupus organizarea de evenimente;
- Carismă şi prezenţă agreabilă;
- Cunosterea pachetului MS Office;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat constituie un avantaj;

PAG Models este o agentie de reprezentare a manechinelor, ce urmareste satisfacerea pieţei locale şi naţionale în domeniul publicitar, precum şi promovarea de produse şi servicii în special în
domeniul vestimentar şi al frumuseţii.