Agent comercial

Vector Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmire baza de date si actualizare permanenta
- Stabilirea si mentinerea unor relatii de parteneriat cu clientii
- Analiza pietei si identificarea de noi oportunitati si clienti potentiali
- Mentinerea unui grad de satisfactie inalt fata de clientii din portofoliu
- Gestionarea si respectarea bugetului alocat
- Intocmirea rapoartelor saptamanale/lunare

CERINTE

- Studii superioare sau medii
- Experienta relevanta in vanzari minim 1 an
- Abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de prezentare si relationale
- Intelegerea exigentelor si asteptarilor clientului
- Spirit de initiativa, orientare spre rezultat
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Cunoasterea tehnicilor de vanzari
- Capacitate de analiza si sinteza
- Orientarea catre solutii
- Permis categoria B
- Persoana energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant (fix + comision din vanzari)
- Masina de serviciu - zona Iasi, Botosani
- Telefon mobil
- Atmosfera de lucru motivanta si cu ritm sustinut
- Training de vanzari si pe produse

Distribuitor Prista Oil, Valvoline si Sinto Chim, transport marfa