ASISTENT MANAGER

CABINET PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

 organizarea de reuniuni, intalniri si deplasari
 redactarea documentelor oficiale
 activitati de secretariat

CERINTE

 studii superioare
 experienta minim 5 ani intr-un post similar
 cunostinte de limba engleza avansate (limba italiana constituie avantaj)
 cunostinte de operare MS Office
 disponibilitate pentru program prelungit
 abilitati de comunicare in stilul adecvat mediului de afaceri
 persoana dinamica, responsabila si entuziasta
 permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

 pachet salarial motivant
 atmosfera de lucru moderna
 locatie de lucru: Boldesti-Scaieni, jud. Prahova

Cabinet PARI este mai mult decat o firma de consultanta. Noi valorizam cu adevarat relatiile cu clientii nostri, constienti de faptul ca reputatia noastra depinde de succesul clientilor nostri.

Pentru Clientul nostru, ARTEMA PLAST, firma ce produce si comercializeaza o gama diversificata de ambalaje flexibile, recrutam ASISTENT MANAGER.
Vizitati www.pari.ro pentru detalii.