Sudori

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumirea postului: Sudor

Descriera postului: Sudeaza subansamble destinate utilajelor in miscare

Locatia: Bistrita Nasaud

Program de lucru: 8h/zi Luni-Vineri
lucrul in sectii de fabricatie

Echipamente individuale de protectie : furnizate de angajator.

Cazare: asigurata de angajator - unde este cazul
Mese: 3 mese/ zi asigurate de angajator - unde este cazul

Ore de lucru / zi: 8 ; Ore de lucru / saptamana: 40

CERINTE

Experienta necesara: Experienta in sudarea subansamblelor destinate utilajelor in miscare

Cerinte in calificare: Sa cunoasca procedeul MAG – sudura cu arc electric si electrod fuzibil in gaz activ / cunostinte de desen tehnic / cunostinte de control vizual si cu lichide penetrante

Varsta: Min25/ Max 50

Cerinte speciale: preferabil si cu experienta in conducerea unei formatii de montaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de relocare in Bistrita. In acest caz se ofera cazare si masa (3/zi)