Strungar Bohrwek

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Bistrita cautam urgent Strungari.
Se produc sasiuri, carcase pentru utilaje grele, industriale.

Responsabilitati:

- programare si operare pe masina Bohrwerk;
- realizarea de sasiuri, carcase si piese unicat;
- se lucreaza cu otel.

CERINTE

- studii medii de specialitate/ scoala profesionala;
- precizie;
- indemanare;
- experienta pe masina Bohrwerk;
- experienta profesionala pe o pozitie similara.

BENEFICII OFERITE

Salar: 1500 Lei + ore suplimentare;
Perioada contractului: pana in august 2014;
Cazarea: asigurata;
Masa de pranz este asigurata;
Transport: Asigurat de 2 ori /luna;
Angajarea se face in Targu Mures;

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.