Segment Leader _Bistrita

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea echipei din subordine (800+)
- Gestionare buget
- Implementarea initiativelor de imbunatatire continua

Doar candidatii selectati vor fi contactati. Va rugam sa va asigurati ca CV-ul este actualizat.

CERINTE

Studii superioare tehnice;
 Cunostinte legate de sistemul calitatii ISO 9001:2002; ISO TS 16949:2002;
 Cunostinte solide despre procesul de productie; eliminarea pierderilor si imbunatatirea continua;
 Experienta in managementul proiectelor;
 Limba Engleza, Germana (avantaj)
 Adept al muncii in echipa;
 Abilitati de leadership si capacitate de lucru in conditii de efort sustinut;
 Disponibilitate pentru program prelungit ;
 MS Office ;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- pachet de relocare
- mediu de lucru dinamic

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com

[!] Program de recomandari. Cunosti pe cineva potrivit pentru unul dintre posturile noastre? Trimite datele de contact sau CV-ul acestuia si noi te premiem. http://blog.romania.eurotriade.com/?p=71