MECANIC AUTO

S.C VALL AUTO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea lucrarilor mecanice, diagnosticare defecte, revizii periodice, intretinere autovehicule.

CERINTE

- Mecanic auto cu experienta si calificare relevanta in domeniu;
- Efectueaza interventii rapide pe diferite marci de automobile (ex: revizii curente, distributii, ambreiaje, diagnoza, geometrie,etc);
- Efectueaza lucrarile de reparatie mecanica/electrica conform documentatiei si indicatiilor de lucru primite si cu respectarea timpilor de executie si termenelor de finalizare;
- Cunostinte de diagnoza auto reprezinta un avantaj;
- Responsabil pentru calitatea tehnica a reparatiilor efectuate;
- Asigura si intretine curatenia in atelier;
- Permis de conducere categ. B;
- Respect fata de client.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru placut si profesionist;
- cursuri de perfectionare.

Distribuitor si reparator autorizat Ford in judetul Bistrita Nasaud.
- Vanzari autovehicule
- Piese de schimb si accesorii
- Service