Manager proiect bancar pentru tineri( in gradinite ,scoli)

BAUSPARBANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca internationala extinde echipa de consiliere si cauta persoane deschise pentru colaborare part time (profesori educatori) :
- manager dezvoltare proiect bancar pentru tineri, formarea, dezvoltarea, conducerea si pregatirea unei echipe de consultanti, in vederea promovarii, ofertarii, obtinere de contacte pentru acest segment de piata.
- Contactarea si vizitarea de gradinite si scoli din judetul arondat,initierea unor actiuni comune cu acestea pentru copii
- program flexibil (posibilitate de a activa min 2-3 ore/zi)

CERINTE

- min 18 ani, studii min bacalaureat
- posibilitate de a activa efectiv min 2-3 ore/zi part time
- Experienta in lucrul cu scolile si gradinitele
- Cunostiinte in domeniul educatiei
- Persoana dinamica si bine organizata
- Abilitati de comunicare si relationare interpersonala
- persoane cu aspiratii spre o cariera de succes in domeniul bancar,.
- lideri care cauta oportunitati, libertate, independenta financiara
- persoane autoritare,creative ,motivate a dezvolta o noua activitate in domeniul bancar
- prezenta fizica agreabila, spontaneitate, entuziasm, siguranta si incredere in sine, pozitivi

BENEFICII OFERITE

- Venituri proportionale cu realizarile sub forma de comisioane
-pregatire gratuita
- munca este singura investitie
-diversificare venit prin premii, excursii strainatate
- cariera pe termen lung
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
- indrumare gratuita
- sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii
- piata in continua crestere

DESCRIEREA FIRMEI

activitate bancara,economisire,creditare