Lucrator Comercial

COMAUTOSPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca vrei un loc de munca in care sa iti dezvolti pasiunea, daca vrei un loc de munca stabil, daca ai pasiune pentru lucrurile frumoase facute cu grija, facute din dragoste, acum ai ocazia sa iti urmeazi visul in magazinul Regalia Home.
Brandul Regalia Home : “Valoarea vine din interior” – un magazin exclusivist de cadouri si decoratiuni pentru casa intr-o ambianta deosebita, rezultat de inteligentă, design si stil în lumea mobilierului de lux cu estetica aparte, cu alte cuvinte o altă oportunitate pentru cei care isi doresc produse rafinate.
- abilitati de comunicare directa;
- initiativa si simtul responsabilitatii;
- abilitati de comunicare, gandire pozitiva, organizare;
- capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
- cunostinte operare PC;

CERINTE

- fara experienta
- devotament, stabilitate si responsabilitate ;
abilitati de comunicare directa;
-initiativa si simtul responsabilitatii;
-abilitati de comunicare, gandire pozitiva, organizare;
-capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
-cunostinte operare PC;

BENEFICII OFERITE

Noi oferim:
Training-uri in vanzari si dezvoltare profesionala, mediu de lucru elegant, posibilitate promovare, pachet salarial motivant, sistem atractiv de bonificatii, un loc de munca sigur intr-o companie de succes
Te asteptam in echipa noastra, Regalia Home ! !

Reprezentanta auto. Service auto autorizat. Vanzari auto si activitati de leasing si creditare / Comert cu imbracaminte, incaltaminte, diverse