INGINER PROIECTANT FRIGOTEHNIST

K RIERE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza, prezinta si preda proiecte;
- asista la punerea in functiune a echipamentelor in conformitate cu proiectul aprobat;
- elaboreaza instructiunile de lucru pentru echipamentele puse in functiune in conformitate cu specificatiile tehnice ale acestora;
- gestioneaza si dezvolta baza de date cu furnizorii de echipamente si piese de schimb;
- intocmeste rapoarte de activitate.

CERINTE

- Studii: superioare in domeniul tehnic (frigotehnie, roboti industriali, masini si echipamente tehnice)
- Experienţă: minimum 1 an in domeniul proiectarii
- Limbă străină: Engleză - foarte bine (scris, vorbit), Germana - avantaj
- Operare PC: AUTOCAD, MS Office, internet, Outlook Express
- Alte cerinţe: disponibilitate pentru deplasari, disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

- programe de instruire continua (intern / international)
- posibilitatea de a se dezvolta in cadrul firmei (posibilitati de promovare)
- conditii moderne de munca (laptop, telefon mobil, masina de serviciu)
- pachet salarial atractiv, bonusuri anuale

compania client reprezinta divizia refrigerare a unui concern german