Inginer Constructor Proiectant

SC EDIL CONCEPT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inginer constructii civile, industriale si agricole in activitatea de proiectare structurala de rezistenta
-elaborarea proiectelor tehnice de rezistenta
-urmarirea pe santier a lucrarilor la faze determinante

CERINTE

-cunostinte solide AutoCad, Axis
-cunostinte de analiza structurala
-experienta in elaborarea proiectelor tehnice de rezistenta
-operare PC: Word, Excel, Internet
-perseverenta, responsabilitate, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea angajarii intr-un colectiv tanar, dinamic si profesionist
-salariu negociabil

Suntem o societate de tip SRL, cu capital privat, platitoare de TVA, ce are ca obiect de activitate servicii de proiectare si consultanta in constructii.
Angajatii firmei sunt membrii atestati al Ordinului Arhitectilor din Romania ¿ trei persoane-, al Asociatiei Inginerilor Constructori Proiectanti Structuri ¿Romania ¿ 5 persoane- si ingineri de specialitate in instalatii agrementati de catre ANRGN si ANRE - 2 persoane.
Posedam asigurare de raspundere civila; soft-urile cu care se lucreaza AutoCAD, ArhiCAD, DataCAD, AxisVW, etc. sunt licentiate.

Suntem in curs de agrementare al sistemului de calitate pentru ISO 9001.