Economist-plati sediu Bistrita

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tabita Tour angajeaza economist-responsabil plati
Actualizeaza si verifica zilnic soldurile in lei si in valuta prin electronic banking;
Inregistreaza jurnalele de banci
Preia zilnic cursurile valutare si le transmite catre departamentele firmei
mentine legatura cu furnizorii si clientii in vederea efectuari platilor catre acestia
Efectueaza platile interne si externe prin electronic banking conform termenelor indicate de superiorul ierarhic;
intocmeste rapoarte zilnice privind nivelul lichiditatilor disponibile.

CERINTE

studii superioare de specialitate in domeniul economic
experienta minim 1 an pe un post similar(in domeniul financiar-contabil)
foarte bune cunostiinte de operare pe calculator(Microsoft Office, Internet, Internet Banking, MultiCash IMM etc)
experienta in programul WinMentor reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern