Director Tehnic, locatie Bistrita

S.C. NETEX S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii din departamentul tehnic-mentenanta;
- Conceperea planificarilor si gestionarea activitatii de intretinere si reparatii accidentale;
- Coordonarea activitatii de asigurare a pieselor de schimb si materialelor necesare activitatii de mentenanta;
- Asigurarea utilitatilor (energie electrica, apa);
- Coordonarea activitatilor ISCIR, metrologie.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare, preferabil profil electrotehnic sau textil;
- Experienta in profesie minim 8 ani;
- Experienta in functie de conducere minim 3 ani;
- Cunostinte PC: Microsoft Office;
- Cunostinte de limba engleza sau italiana (cel putin nivel mediu);
- Spirit intreprinzator, bun organizator, metodic.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare personala si profesionala alaturi de o echipa de profesionisti;
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie cu standarde occidentale;
- Pachet salarial motivant, bazat pe performanta individuala si a echipei.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 10 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\"Traditie si Calitate\". Acestea sunt:
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;
NETEX: produse netesute pentru industria textila, auto si constructoare ;
MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare.