Director economic

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

supravegheaza reconcilierea si inchiderea conturilor;

Calculeaza drepturile salariale ale angajaţilor în baza situaţiilor financiare prezentate de Departamentul de resurse umane

organizeaza si coordoneaza contabilitatea operatiilor de capital, contabilitatea imobilizarilor, contabilitatea stocurilor, contabilitatea tertilor, contabilitatea trezoreriei, contabilitatea cheltuielilor, veniturilor si rezultatelor, contabilitatea angajamentelor si altor elemente patrimoniale, contabilitatea de gestiune in conformitate cu legislatia in vigoare;

intocmeste declaratiile fiscale obligatorii in termenele stabilite si se raspunde de depunerea lor in termenele legale;

asigura si raspunde de elaborarea balantei de verificare la termenele stabilite de legislatia in vigoare;

efectueaza analiza financiar contabila pe baza de bilant, pe care o prezinta in consiliul de administratie si respectiv adunarii generale a asociatilor;

reprezinta societatea in cazurile incredintate prin delegare şi menţine o bună colaborare cu instituţiile statului

CERINTE

Studii superioare economice

Experienta de minim 3 ani pe un post de conducere in domeniul financiar-contabil

Cunoştinţe de utilizare a calculatorului, în special a programelor de contabilitate(experienţa de lucru în programul WinMentor reprezintă un avantaj)

Gandire pozitiva, amabilitate

Capacitatea de a lucra in echipă şi de motivare a membrilor ei

Abilitati de organizare si planificare

Meticulozitate si acuratete

Atentie la detalii, rapiditate in executie

BENEFICII OFERITE

Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra trebuie sa trimiteti un CV la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com sau pe fax 0263215599

Informatii suplimentare la nr de telefon 0746018113

!Doar persoanele selectate vor fi contactate!

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern