Coordonator transport persoane

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principale responsabilitati:
- tine evidenta timpului de conducere
-urmareste, controleaza, verifica activitatea soferilor in vederea respectarii normelor
-colaboreaza cu Directorul de transport in ceea ce priveste planificarea soferilor pe curse
- tine evidenta curselor in vederea stabilirii nivelului de rentabilitate al fiecarei curse
-introduce foi de parcurs in WindSoft
-mentine o relatie buna cu soferii din subordine astfel incat orice problema sa poata fie abordata profesionist

CERINTE

Candidatul ideal :
-studii medii/superioare(reprezinta un avantaj)
-persoana tanara, flexibila, dispusa la detasare temporara in strainatate(Italia)
-cunostiinte de operare Pc
-experienta pe un post similar de coordonator transport sau operator date in domeniul transporturilor de persoane-reprezinta un avantaj
-atestat de persoana desemnata(reprezinta un avantaj)
-cunostiinte de legislatie cu privire la transportul international de calatori
-are domiciliul in judetul Bistrita-Nasaud
-permis de conducere categoria B
-bune abilitati de comunicare
-bune abilitati de negociere
-capacitatea de a solutiona in mod amiabil situatiile conflictuale
-disponibilitate la efort prelungit

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-mediu de lucru dinamic
-posibilitatea avansarii in cariera
-pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern