Contabil (responsabil case si deconturi)

Filadelfia Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contabilizeaza si inregistreaza registrele de casa in lei si valuta trimise de agentiile din tara, Spania si Italia;
-urmareste zilnic rulajele si soldurile caselor in sistemul online;
- intocmeste situatii de realizari pe agentii,
- intocmeste rapoarte privind soldurile in case;
- urmareste justificarile cheltuielilor inregistrate in registrele de casa;
- inregistreaza si urmareste deconturile soferilor Tabita Tour

CERINTE

-Studii superioare economice
-cunostiinte operare calculator
-cunostiinte de operare in programe specifice de contabilitate(WinMentor)
-Experienta profesionala: minim 1 an
-cunoasterea unei limbi straine reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-bonusuri in functie de performanta
-mediu de lucru dinamic
-colectiv tanar
Persoanele care doresc sa faca parte din echipa noastra sunt rugate sa trimita un cv la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com sau sa il depuna personal la sediul firmei din Bistrita, str Calea Moldovei, nr 18

Transport intern si international de calatori, colete, Turism intern si extern, transport international de marfuri,