Asistent manager

SC TUDOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmire documente, rapoarte specifice, analize, prezentari
- prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- prezentarea ofertei de produse si servicii, consilierea clientilor in alegerea solutiei optime;
- realizarea obiectivelor stabilite de catre companie

CERINTE

- cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint,
Internet) la nivel avansat
- limba engleza (nivel avansat)
- capacitate de a lucra in echipa
- ablitati de comunicare si planificare
- initiativa, perseverenta, dinamism
- permis de conducere categoria B
- studii superioare de finalizate (comunicare, marketing,
economice constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant,
- tichete de masa, o masa calda/zi
- telefon de serviciu

- cel mai mare furnizor de papetarie-birotica, consumabile si produse de ambalare din judetul Bistrita-Nasaud , importator si distribuitor national pentru aceste produse
- firma are implementate si certificate sistemele de Management al Calitatii ISO 9001, Management al Mediului ISO14001 si Management al Sanatatii si Securitatii Ocupationale SR OHSAS 18000