AREA SALES MANAGER

CITY PHARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea farmaciilor din zona alocata , din punct de vedere al situatiei vanzarilor, stocurilor, personalului, modului de aprovizionare, urmarind valorificarea la maximum a potentialului zonei;
- mentinerea legaturii cu distribuitorii locali, in acord cu politica generala de achizitii stabilita;
- punerea in aplicare, pe zona alocata, a politicii de vanzari si marketing a companiei (promotii, alte activitati de marketing);
- semnalizarea deficientelor si neregulilor de ordin administrativ-logistic constatate in farmaciile din zona sa si implicarea in rezolvarea lor.

CERINTE

- studii superioare (de preferinta economice);
- experienta intr-o pozitie de management si vanzari;
- cunostinte de operare PC;
- atitudine orientata catre obtinerea de rezultate, dinamism, responsabilitate, excelente abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, telefon mobil, masina;
- posibilitatea de dezvoltare intr-o echipa profesionala;
- accesul la programe de pregatire.

DESCRIEREA FIRMEI

LANT DE FARMACII.