Angajam - Agent Vanzari

EL CAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

EL CAR este in cautarea unui Sales Representative (Agent Vanzari) pentru zona Bistrita.

Oferim un mediu de lucru profesionist, posibilitatea dezvoltarii personale, cunostinte avansate de vanzari si bonusuri corespunzatoare performantelor realizate.
Acum ai sansa sa ni te alaturi!

Responsabilitati:

- Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
- Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
- Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor EL CAR;
- Perfectarea contractelor si derularea eficienta a acestora;
- Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor;
- Orientare spre atingerea obiectivelor;
- Capacitate de organizare si atentie la detalii;
- Respectarea planificarii zilnice si raportarea activitatii.

CERINTE

Candidatul ideal:

- Abilitati excelente de comunicare, negociere si prezentare;
- Spirit analitic, atent la detalii si bun organizator;
- Atitudine pozitiva, persoana energica, optimista;
- Studii superioare finalizate;
- Permis de conducere categoria B;
- Este prezentabil, atent la propria imagine, tinuta business.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Salariu fix foarte atractiv;
- Bonus de performanta;
- Masina de serviciu, laptop, telefon;
- Accesul in cadrul unei echipe de top;
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o o companie competitiva, in continua ascensiune;
- Training de vanzari si management al timpului;
- Posibilitatea dezvoltarii personale;

Aşteptăm CV-urile pe email sau la sediul EL CAR din Bistrița - Drumul National 17 nr. 256.

Compania EL CAR S.R.L. își desfășoară activitatea în domeniul fabricării echipamentelor de ridicat și manipulat, a articolelor din fire metalice, respectiv cabluri de tractiune, fabricarea de lanțuri și plase antiderapante.

Dezvoltam relatii de parteneriat pe termen lung atât cu clientii nostri cât si cu furnizorii traditionali, astfel încât sa putem oferi pe piata produse competitive cu preturi corecte, la standarde europene de înalta calitate.

Vrem ca toti cei care interactioneaza cu firma noastra sa simta ca fac parte dintr-o echipa, beneficiind de respect si empatie.
Ne aflam in continua dezvoltare, portofoliul nostru de clienti intinzandu-se atat pe plan national cat si international.