TINICHIGIU AUTO

SC RNB INTERSHIPPING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana cu experienta, pentru pregatirea masinilor de lux in vederea vopsirii, pentru a lucra intr-un garaj autorizat din Belgia.

Responsabilitati:

- Diagnosticarea si remedierea lucrarilor de tinichigerie;
- Propunerea necesarului de materiale;
- Executarea de reparatii la caroserie;
- Inlocuit parbrize si geamuri;
- Asamblare / dezasamblare piese auto avariate;
- Pregătirea masinii inainte de vopsire - slefuire, chituire, lustruire;
- Foarte important: calitatea înaltă a muncii, nivelul ridicat de precizie.

CERINTE

- Diplomna de calificare in domeniu (curs de tinichigiu sau scoala profesionala/liceu in domeniu)
- Minim 2 ani experienta in domeniul pregatirii masinilor mici in vederea vopsirii;
- Nivel avansat de precizie;
-Simt de responsabilitate foarte dezvoltat;
-Abilitati de organizare;
-Cunostinte de limba engleza sau franceza nivel conversational (mediu) - obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Transportul Romania - Belgia este asigurat de catre angajator.

Cazarea este asigurata intr-un apartament.

Nu se percep taxe sau comisioane!

Firma de recrutare si selectie forta de munca pentru Belgia si Olanda.