TURNĂTOR / NIVELATOR ŞAPĂ

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai experienţă în domeniul construcţiilor? Vrei să lucrezi in străinătate pentru un salariu atractiv?
Pentru o companie importantă din Belgia suntem în căutare de muncitori cu experienţă în construcţii, având ca principală responsabilitate turnarea şi nivelarea şapei.

Responsabilitati:
- turnarea şapei în conformitate cu standardele Belgiene
- plasarea izolaţiilor in colţuri şi a armăturii
- nivelarea suprafeţei folosind unelte manuale
- polizarea podelelor
- executarea lucrării n conformitate cu planul tehnic
- prepararea şapei
- experienţă de lucru în Belgia reprezintă un avantaj

CERINTE

- cunoaşterea limbii engleze sau germane la nivel conversaţional
- abilitatea de a interpreta planul tehnic
- experienţă recentă de 5 ani pe o poziţie similară pe şantier.

BENEFICII OFERITE

- cazarea este asigurată de către angajator în schimbul sumei de 65 euro / săptămână.
- transportul este decontat de către angajator, până în suma de 125 euro.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.