Tinichigiu/Vopsitor Auto

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana cu experienta in pregatirea si vopsirea masinilor mici pentru a lucra intr-un garaj autorizat de Mercedes din Belgia.

Responsabilitati:
-Asamblare / dezasamblare piese auto avariate;
-Pregătirea masinii inainte de vopsire - slefuire, chituire, lustruire;
-Aplicarea amorsei și stratul principal de vopsea;
-Amestecarea vopselei, alegerea corecta a culori și nuanței;
-Se lucreaza cu vopsea pe baza de apa;
-Foarte important: calitatea înaltă a muncii, nivelul ridicat de precizie;
-Abilitatea de a alege nuanta potrivita de culoare.

CERINTE

-Minim 10 ani experienta in domeniul pregatirii/vopsirii masinilor mici;
-Nivel avansat de precizie;
-Cunostinte foarte bune in alegerea culorii, nuantei;
-Simt de responsabilitate foarte dezvoltat;
-Abilitati de organizare;
-Cunostinte de limba engleza sau germana la nivel conversational (fluent).

BENEFICII OFERITE

Transportul Romania - Belgia este asigurat de catre angajator.

Cazarea este asigurata in schimbul a 65 euro/saptamana - toate utilitatile incluse.

Nu se percep taxe sau comisioane!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.