Tinichigiu camioane

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri din Belgia, cautam tinichigiu cu experienta in repararea si intretinere de camioane.

Sarcini:
- eliminarea urmelor de lovituri folosind diferite metode;
- indreptarea si umplerea urmelor de lovituri;
- slefuirea suprafetei;
- operatiuni mici de sudura;
- cunostinte de electricitate (pentru a conecta unele dispozitive la camioane);
- repararea prelatelor.

CERINTE

Experienta cu camioane (semiremorci, acoperite cu prelata si descoperite).
Experienta cu lucrari minore la corpul camionului (de ex. slefuire).
Cunostinte de limba franceza la nivel cel putin conversational.

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata in schimbul a 65 euro/sapt.
Transport Romania - Belgia asigurat.
NU PERCEPEM COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.