Tinichigiu auto/vopsitor

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezansamblare caroserie
- indepartare urme de lovituri folosind diferite unelte
- profesionale
- taierea elementelor metalice deteriorate
- operatiuni de sudura
- lucru cu bancul de indreptat
- mascare si completare urme de lovituri
- operatiuni de slefuire si pulverizare
- pregatirea pentru vopsire
- lacuire intr-o camera speciala
- lucrul cu vopsea pe baza de apa (Glazurit)
- amestecarea vopselei
- ansamblarea caroseriei

CERINTE

Limba straina: Engleză: Mediu

- abilitati bune de tinichigiu auto: indepartare lovituri
- folosind diferite metode
- sudarea si taiere caroserie
- abilitati de lucru cu bancul de indreptat
- pregatirea masinii pentru vopsire
- pregatirea vopselei folosind computerul pentru controlul amestecului
- cunostinte de limba engleza la nivel comunicativ
- minim 5 ani experienta pe o pozitie similara
- calificare ca si tinichigiu auto

BENEFICII OFERITE

SALAR: 2000 - 2100 EURO

Cazare: 65 euro/saptamana
Transport platit, asigurare.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.