Tinichigiu auto/vopsitor

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezansamblare caroserie
indepartare urme de lovituri folosind diferite unelte profesionale
taierea elementelor metalice deteriorate
operatiuni de sudura
lucru cu bancul de indreptat
mascare si completare urme de lovituri
operatiuni de slefuire si pulverizare
pregatirea pentru vopsire
lacuire intr-o camera speciala
lucrul cu vopsea pe baza de apa (Glazurit)
amestecarea vopselei
ansamblarea caroseriei

CERINTE

- sa isi stie responsabilitatile si sa fie capabil sa lucreze in echipa
cunostinte de reparare a viteze si a ambreiajelor
abilitati dezvoltate de precizie
sa aiba simtul responsabilitatii
bun organizator si care isi pastreaza locul de munca curat
cunostinte de limba engleza la nivel conversational
minim 5 ani experienta ca si mecanic pe masini personale (in special Renault)

BENEFICII OFERITE

Salar: 2000 – 2700 euro BRUT
Cazare: 65 euro/sapt
Beneficii: asigurare si transport asigurat (dus – cu avionul)

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate