Tinichigiu Auto

Humares B.V.

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Asamblare / dezasamblare piese auto deteriorate
 Eliminarea urmelor de lovituri
 Taiere foi de metal, sudura
 Pregătirea mașinii pentru vopsire - șlefuire, mascare, lustruire, completare.
 Foarte important: calitate a muncii, nivel ridicat de acuratețe

CERINTE

 Min. 10 ani de experiență în tinichigerie auto
 Capacitatea de a efectua pregătirea pentru vopsire
 Grad ridicat de precizie
 Simt al responsabilitatii
 Motivatie foarte buna
 Bună organizare și păstrarea locului de muncă curat
 Cunoașterea limbii engleze la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

 Angajare pe deplin legală în conformitate cu legile din Belgia
 Salariu 14,00 € brut / oră = 1570 net
 Cazare asiguata (contracost 65 € / săptămână)
 Acces gratuit la internet în unitatea de cazare
 Bonusuri sociale conform legii belgiene

Specialisti în recrutarea și detașarea personalului maritim și tehnic in Belgia si Olanda.