Tinichigiu auto

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Belgia cautam tinichigiu auto.

Responsabilitati:

-asamblarea/dezasamblarea pieselor auto;
-sudarea componentelor auto;
-chituirea si slefuirea caroseriei utilizand hartie abraziva;
-inlocuirea componentelor avariate ale masinii;
-utilizarea cadrelor pentru setarea geometriei in cazul masinilor grav avariate;

CERINTE

-cunoasterea limbii engleze/germane la nivel mediu;
-cunoasterea procedeului de sudura mig-mag;
-experienta in utilizarea cadrelor de indreptare;
-cel putin 8 ani experienta in domeniu;

BENEFICII OFERITE

-lucrul intr-un atelier modern si complet echipat.;
-cazarea oferita de catre angajator contra sumei de 65 euro/saptamana;
-transportul decontat pana la valoarea de 125 Euro;
-venit lunar net ~1400 Euro.

NU PERCEPEM TAXE SI COMISIOANE!!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.