Tinichigiu auto

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asamblarea/dezasamblarea pieselor auto deteriorate;
-pregatirea caroseriei inainte de vopsire, slefuire si lustruire;
-ndepartarea urmelor de lovituri;
-taierea foilor de metal;
-sudura;
-mascare loviturilor;
-pastrarea curateniei la locul de munca.

CERINTE

-minim 5 ani experienta ca si tinichigiu auto;
-experinta in asamblarea si dezasamblarea pieselor auto deteriorate;
-eliminarea urmelor de lovituri;
-competente: precizie, simt al responsabilitatii, motivatie, bun organizator.

BENEFICII OFERITE

-cazare asigurata in schimbul a 65 euro pe saptamana;
-transportul gratuit.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.