Tinichigiu Acoperis

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri din Belgia cautam Tinichigii acoperis.

Responsabilitati:

- experienta in construirea de noi acoperisuri si repararea acoperisurilor vechi folosind tigle si placi;
- renovarea acoperisurilor vechi si demolarea acoperisurilor vechi;
- izolarea acoperisurilor;
- finisarea anumitor lucrari pe acoperis;
- montarea geamurilor pe acoperis;
- se va lucra in general pentru persoane private;
- se efectueaza ore suplimentare.

CERINTE

- minim 5 ani experienta in domeniu;
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- cunoasterea limbii poloneze constituie un avantaj;
- abilitatea de a lucra independent;
- punctualitate;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- transportul este platit;
- cazarea este asigurata in schimbul a 65 euro/sapt incluzand si utilitatile.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.