Tamplar PVC si Aluminiu

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Belgia cautam tamplar PVC si Aluminiu.
Responsabilitati:
- montarea usilor si ferestrelor;
- montarea obloanelor si jaluzelor;
- taierea, masurarea, imbinarea elementelor din aluminiu;
- aderarea profilurilor;
- utilizarea sistemelor de foraj precum : fierastrau, burghiu, freza;
- indeplinarea normelor de lucru;
- executarea lucrarilor dupa desen tehnic.

CERINTE

- Limba engleza la nivel comunicativ;
- 5 ani experienta in domeniu;
- Experienta cu urmatoarele materiale: PVC, aluminiu, lemn;
- Masina propie;
- Experienta cu sticla constituie un avantaj;
- Cunosterea si citirea desenului tehnic.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera cazare in schimbul sumei de 65 euro/saptamana;
- Se asigura transportul Romania - Belgia.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.