Sofer Categoria B-Belgia

TED EUROPEAN DREAM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Livrarea plicurilor si a coletelor intr-un mod cat mai eficient si profesionist

CERINTE

Permis de conducere categoria B
Constitue un avantaj si alte categorii
Minim 2 ani experienta
Cunostinte de baza despre mecanica
Cunostinte medii de limba franceza si minime de limba engleza
Olandeza reprezinta un avantaj
Fara antecedente penale
Aviz medical si psihologic valabil

BENEFICII OFERITE

salariu fix
ore suplimentare platite
asigurare de sanatate
asigurare sociala
compania noastra asigura cazarea cu toate utilitatile incluse si platite de catre TED

The European Dream este o companie portugheza in plina expansiune specializata in outsorcing si prestari de servicii in ceea ce priveste recrutarea, selectia si distributia de personal calificat in Europa.
Vorbim de o multinationala ale carei sedii principale se afla in Portugalia, unde este si compania mama, prezenta in doua orase principale: Lisabona si Porto, Belgia: Bruxelles, Spania: Barcelona si Romania:Bacau.
Conceptul care sta in spatele succesului nostru sta in preluarea personalului din tarile unde exista mai multe persoane care isi cauta un loc de munca, tari aflate intr-un context economic dificil cum ar fi: Romania, Portugalia,Bulgaria, Croatia si ii ajutam sa se integreze pe piata muncii din tarile mai dezvoltate economic :Anglia,Canada, Emiratele Arabe Unite, Irlanda, Germania, Finlanda in functie de pregatirea profesionala si abilitatile fiecaruia.
Selectam candidaţi din majoritatea sectoarelor de activitate in functie de nevoile si solicitarile primite.