Responsabil resurse umane si informatica- brussels

follow frontiers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania multinationala The European Dream specializata in domeniul resurselor umane si outsourcing angajeaza pentru una din filiallele sale din Belgia- Brussels:

.Responsabil resurse umane si informatica
Responsabilitati:
-supravegheaza si coordoneaza toate activitatile din domeniul selectiei, recrutarii si distributiei de personal,
-trateaza si intocmeste dosarul fiecarui candidat
- intocmeste baza de date candidati

CERINTE

Cerinte: limba franceza si engleza nivel avansat,bune abilitati de comunicare si relationare, seriozitate, profesionalism, dinamism, spirit de echipa si initiativa. Tinuta business si prestanta sunt obligatorii.
Vigilenta, viziune, sa ia decizii proactive si sa fie deschis la diversitate si oportunitati noi.
Cunostinte puternice in domeniul informaticii: Pachetul Office; Internet, Photoshop; Adobe; programe specifice pentru Baze de date.

Experienta in domeniul resurselor umane/ informatica, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pe langa salariu se ofera si cazare cu toate utilitatile incluse: lumina, apa, gaz, centrala termica, internet si o cartela SIM pentru serviciu.

companie specializata in domeniul outsourcing si prestari de servicii