REPARATOR PALETI LEMN BELGIA

PFA Pavel T Alina

Job expirat

RESPONSABILITATI

Client
Clientul nostru este o companie care reciclează paleți din lemn prin repararea acestora. Un palet reciclat și reproiectat, este testat pentru a intruni conditiile de calitate și este pregătit pentru livrare imediată.
Pentru a-și extinde echipa, ei caută pesonal pentru repararea paletilor , dar care sa aiba PFA.
Locul de munca va fi in Belgia.

CERINTE

Profil
• Repararea si manipularea manuala a paleților din lemn
• Munca in echipa
• Comunicare în limba română
• Abilitatea de a lucra într-o echipă mixtă formata din romani si polonezi.
• Adaptare rapida dupa un scurt traning
• Sortarea paleților din diferite categorii

BENEFICII OFERITE

Oferta:
• Persoana fizica autorizata (PFA) – este o conditie pentru a începe imediat.
• Asistență pentru a crea PFA , in cazul in care nu aveți.
• 10 Euro / oră facturat de către reparator (PFA)
• Cazare gratuita
• Gazul, apa și energia electrică plătite de client
• Posibilitatea de a vă întoarce acasă la fiecare trei luni timp de 2 săptămâni, după acordul cu clientul.
• Regimul de lucru este de 5-6 zile pe săptămână

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta