Programator/Operator pe Strung/Freza CNC Fanuc

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie de renume din Belgia cautam urgent Programator/Operator pe Strung sau Freza CNC
Se lucreaza pe masini Honing si HAAS VF – 3 si se produc sisteme hidraulice
Sistemul de programare folosit este Fanuc
Se lucreaza cu otel, alama, bronz, fier
Programul de lucru:
7h00 – 12h30 pauza de masa
13h00 – 17h00/18h00/19h00 in functie de volum
Exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare sau cateodata in Weekend

CERINTE

Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara
Limba Engleza sau Franceza la nivel conversational
Abilitate de a interpreta desen technic,
Capabilitate de a folosi instrumente de masurare ( ex. micrometru)

BENEFICII OFERITE

Se cauta candidati care:
- Doresc sa stea in Belgia pe termen lung
- Au atitudine pozitiva
- Spirit de echipa
- Sunt atenti la detalii
Contract Belgian!
Se ofera:
Salar de inceput 1700 – 1800 Euro Net/luna
Voucher pentru mancare: 2.48 Euro/zi
Suport pentru gasirea unei cazari – chirie de 70 de euro/saptamana
Cazarile sunt aproape de locul de munca nu se cere masina personala
NU PERCEPEM COMISION!

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.