Operator statie beton

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumire pozitie: Operator pompa de beton

Data start: Urgent
Descrierea clientului:
Clientul este o afacere de familie cu nouă angajați. Compania este specializată în efectuarea de lucrări de sol generale și lucrari de lustruire a pardoselilor din beton pentru clienții săi.

CERINTE

Descriere profil:
Conditii salariale: 1600 Euro net/luna
Numarul de ore lucratoare/zi: 40 ore pe saptamana
Locatia: Belgia, Lochristi
Experienta necesara: Minim 2 ani experienta ca si operator pompa de betoane
Responsabilitati:
-Injectarea si turnarea betonului (de multe ori pe cladiri mari)
-conducerea si operarea mașinii de pompare beton (marca SCHWING)
-lucru la inaltime.

Cerinte:
-avantaj detinerea unei diplome de calificare de electromecanic
-detinerea permisului de conducere categoria C+E
-experienta cu pompe Swing sau alte brand-uri de pompe Germane prezinta avantaj
-experiente cu injectarea / turnarea betonului pe clădiri uriașe de 35-40 de metri
-cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
-abilitatea de a lucra independent
-flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Limbi straine: Engleza – nivel mediu
Educatie: Scoala profesionala/ Liceu
Competente specifice:
Alte informatii
-program de lucru Luni-Vineri 07:30-17:30
-cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana
-transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro
-angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana
-acces gratuit la Internet la cazare
-bonusuri sociale in concordanta cu legislatia belgiana

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate