Operator Macara

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-operarea cu macara telescopica TADANO TR 600 sau macara turn Liebherr 280 - LIT 16;
-incarcarea macaralei;
-ridicarea, miscarea si mutarea de incarcaturi;
-respectarea caietor de sarcini ale macaralelor;
-transportarea pamantului fara teama de a se murdari.

CERINTE

-detinerea drepturilor necesare de a lucra cu macarale(valabile pentru Belgia);
-experienta recenta de minim 5 ani pe o pozitie similara;
-limbi straine: engleza, germana sau olandeza la nivel mediu spre avansat;
-capacitate de a lucra independent;
-o buna cunoastere a specificitatii muncii cu macaralele;
-competente: rabdare, acuratete si atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- cazare asigurata in schimbul a 65 euro pe saptamana;
- transportul gratuit.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.