Muncitor Tehnician Constructor Limba Franceza min. 70%

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

LIMBA FRANCEZA VORBIT SI INTELES MININUM 70%
CEL PUTIN UNUL DIN PUNCTALE URMATOARE PRACTICAT SI EXECUTAT FOARTE BINE DE MINIMUM 3 ANI:
- experienta si specializare in acoperisuri (sarpante, etanseitate, tehnici de acoperire, etc)
- amenajari interioare polivalent (parchet, gresie, rigips, usi, ferestre, plafoane, instalatii sanitare general)
- specialist in instalatii sanitare si incalzire

CERINTE

LIMBA FRANCEZA VORBIT INTELES SI PRACTICAT CU CUNOSTIINTE DENUMIRI MATERIALE SI TEHNICI DE CONSTRUCTIE MINIMUM 70%
- permis B minimum (vechime min. 3 ani) imperativ
- disponibilitate pentru deplasare in starinatate foarte importanta (santiere in Belgia in continuu)
- autonom, riguros si meticulos
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte bun
- cazare, masa si avantaje de comunicare in conditii foarte bune
- posibilitate de a activa in Belgia pentru o perioada indelungata in conditii foarte bune
- alte avantaje de transport