Muncitor in piatra pe masina CNC

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie cu traditie din Belgia cautam muncitor in piatra cu cunostinte in operare freza cu CNC

Se va lucra dupa un design/plan prestabilit cu diferite materiale: marmura, composit, granit sau piatra albastra.
Se lucreaza in principal cu blaturi de bucatarie si blaturi de baie.

Principalele responsabilitati vor fi taierea, slefuirea si lustruirea pietrei precum si montarea la client.

Candidatul trebuie sa stie:

Operarea cu masini de frezat CNC
Operarea cu ferastraie electrice
Cunostinte de AUTOCAD – constituie avantaj

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Permis de conducere : categoria B: minim o luna
Experienta minim 3-4 ani pe o pozitie similara
Cunostinte de limba Engleza – la un nivel conversational;
Cunostinte in operare pe freza CNC
Cunostinte in lucrul cu ferastraiele electrice;

Persoana vizata trebuie sa aiba urmatoarele calitati:
- capacitatea de a lucra independent, dar si in echipa
- sa fie responsabil
- sa fie punctual
- sa fie ordonat, rabdator
- sa fie flexibil

BENEFICII OFERITE

Se va lucra pe timpul zilei, 38 ore/saptamana
Pauza de masa 30 min./zi
Cazare – asigurata contra sumei de 65 de euro/saptamana
Transportul gratuit.

NU SE PERCEPE COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.