MONTATOR PERETI CORTINA

GABRO JOB CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma cu experienta in constructii peste hotare angajam montatori pereti cortina.

CERINTE

Experienta in montaj pereti cortina sau montaj tamplarie este absolut necesara.
Un atu este cunoasterea limbii franceze.

BENEFICII OFERITE

Asiguram transport si cazare.

Avand o experienta solida, colaboram cu societati din Belgia,Luxembourg si Franta in vederea punerii la dispozitie de personal calificat si necalificat in functie de necesitatile acestora, pe o perioada determinata de timp (stabilita cu angajatorul).
Persoanele puse la dispozitia beneficiarilor sunt salariatii nostri, iar acestia desfasoara pe durata contractului sarcini precise stabilite in baza contractelor incheiate.
Punem accent pe profesionalism, flexibilitate şi servicii la standarde europen.
Apelând la serviciile noastre, veţi beneficia de un suport continuu si asistenţă in obţinerea locului de munca dorit.