Menajera/Bona Belgia

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o doamna matura pentru postul de menajera/bona pentru o familie privata din Antwerp, Belgia

Familia doreste o doamna de peste 40-45 ani, care sa aiba experienta cu copiii, sau copiii proprii, sa aiba permis auto si cel putin nivel intermediar de engleza

Disponibilitate de start imediata

!!! Perioada de proba platita (inclusiv transportul) !!!

Se ofera salariu de 1000 euro lunar, cazare gratuita si 150 euro lunar pentru hrana.

Cazarea consta intr-un apartament cu bucatarie si baie proprie

Se lucreaza 6 zile pe saptamana

Familia are 3 copii, in varsta de 5, 4 si un an

Sarcinile jobului presupun: curateni casei, intretinerea curateniei, spalat, calcat rufe, ajutor cu pregatirea meselor, supravegherea copiilor (cand este cazul), hranire, spalare, imbracarea pentru scoala, pregatirea lor pentru somn (spalat pe dinti, schimbarea in pijamale), cumparaturi, etc...

Vacanta de 2 ori pe an, cate 2 saptamani cu transport platit

CERINTE

- engleza nivel intermediar (cel putin)

- permis auto cat B

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate