Medici specialisti Belgia

MyProHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

MyProHR recrutează medici specialiști pentru partenerul său din Belgia. Căutăm medici specialiști pentru următoarele posturi:
-Medic specialist geriatrie
-Medic specialist reabilitare medicală
-Medic specialist reumatologie

CERINTE

Cerinte lingvistice:

Franceza fluent
Bune cunoștinte de limba engleză și germană constituie un avantaj

Beneficii oferite:

•Salariul minim oferit este de 10000 euro/ lună
•Bonusuri la îndeplinirea target-urilor
•Pentru managerul/seful de departament exista o remuneratie/bonus de 900 euro pe lună
•Efectuarea de gărzi
•Posibilitatea dezvoltării profesionale prin traininguri si cursuri la job
•Perioada de probă de 2 ani
•Faci parte dintr-un spital in continua dezvoltare
•Abilitatea de a locui/vizita Bruxelles
•Contract pe durată nedeterminată în calitate de medic independent
•Diurna zilnică de € 458 pe jumătate de zi (plata pe jumatate de zi)

Cautam medici rezidenti si specialisti pentru clinici partenere in Germania si Elvetia.

Suntem specializati pentru a va gasi un job in urmatoarele domenii:
1.Medicina Interna (include subspecializarile gastroenterologie, hematologie, oncologie,cardiologie, nefrologie,pneumonologie,reumatologie, medicina geriatrica, angiologie)
2.Neurologie
3.Anestezie
4.Chirurgie generala
5.Psihiatrie