Mecanic Utilaj Greu

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

O companie de constructii bine cunoscuta, situata langa Bruxelles, specializata in industria de constructii, renovarea cladirilor, constructii de drumuri, lucrari de demolare, etc este in cautare de mecanici buni, responsabili pentru intretinerea echipamentelor grele pentru constructii si echipamente de sol, a sistemelor electrice, hidraulice si mecanice, in atelier si pe santier.

Responsabilitati

-repararea diferitelor echipamente grele pentru constructii pe partea mecanica, electrica si hidraulica in atelier si pe santier, cu instrumente mobile care permit a face acest lucru; se lucreaza in conditii diferite
-abilitatea de munca atat singur cat si in echipa
-reparatia motoarelor diesel si a altor parti in functie de necesitati (ex.: suspensii, frane, etc.)
-certificatul VCA este necesar (daca candidatul nu are certificat VCA trebuie sa fie dispus sa il obtina in Belgia).

CERINTE

-cel putin 5 ani experienta pe o pozitie similara cu echipamente grele de constructii
-foarte bune cunostinte privind sistemul hidraulic si electric folosite la noile echipamente grele de constructii
-cunaosterea limbii engleza sau germana la un nivel cel putin comunicativ
-detinerea unei masini este un criteriu obligatoriu

BENEFICII OFERITE

-angajare full time conform legii Belgiene
-salariu: 1400 - 1500 euro NET
-cazare asigurata in schimbul a 65 euro/sapt (toate utilitatile incluse)
-trasportul decontat (pana la 125 euro odata cu al doilea salar)
-echipament de lucru si pantofi de protectie

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.