Mecanic Utilaj

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

mentenanta si repararea partilor mecanice, hidrauilce si pneumatice
-efectuarea reviziilor si lucrarilor de intretinere: schimbul filtrelor de aer si de combustibil, schimbul de ulei, a lichidului de frana, a bujiilor, etc
-verificare frane, filtru de aer, baterie, anvelope, stergatoare, transmisii, etc
-repararea ambreajelor
-controlul motoarelor
-inlocuirea cutiilor de viteza
-operatiuni minore de sudura
-intretinerea vehiculelor cum ar fi: camioane, motostivuitoare, excavatoare, macarale, etc
-revizii motoare

CERINTE

cunostinte de limba franceza conversational
-permis de conducere categoria C sau CE constituie avantaj
-cunostinta de sudura
-minim 5 ani experienta in domeniu
-o buna cunostinta a echipamentelor grele
- posibilitate de lucru cu ore prelungite

BENEFICII OFERITE

Transport platit,asigurare - platit

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.